Що таке фейсбілдинг


Гімнастика, яка змінює обличчя Вперше у Тернополі (та Західній Україні загалом!) відкриті курси фейсбілдингу в рамках проекту «Facebuildіng Lessons». Якщо ви хоче відкоригувати наявні вікові та мімічні зміни обличчя (провисання, в'ялість шкіри, зморшки), бажаєте зробити риси обличчя більш виразними, скульптурними, мрієте про здорову, сяючу шкіру, - тоді вам на допомогу прийде лицева гімнастика (facebuilding). 

Фейсбілдінг - ефективний, безпечний, натуральний метод збереження краси і корекції вікових та мімічних змін обличчя. Лицева гімнастика не лише зміцнює м'язові волокна і підвищує тонус шкіри, повертаючи обличчю молодість, а й здатна коригувати риси і пропорції лиця. 

Цей метод набуває все більшої популярності в Україні та світі завдяки своїй ефективності, універсальності (відсутні вікові чи статеві обмеження) та екологічності. У нас, під час занять, вивчаються вправи для м’язів обличчя, які приводять їх в тонус, а також прийоми постізометричної релаксації м’язів, які знімають м’язові спазми (мімічні заломи). 

Заняття фейсбілдингом позитивно позначаються на стані шкіри, - завдяки активізації кровообігу та обмінних процесів під час виконання вправ, вирівнюється тон шкіри, підвищується її тонус. Заняття для вас проводить сертифікований інструктор Міжнародної он-лайн школи фейсбілдингу Євгенії Баглик – Марта Павлюк. 

Facebuilding – це найбільш екологічний на сьогодні спосіб омолодження та корекції обличчя. Альтернатива "ін’єкціям краси" існує! Завітайте на курси проекту «Facebuildіng Lessons» - збудуйте своє ідеальне обличчя власноруч!